Ви є тут

Остерська міська рада висловлює щиру подяку ASTRA CAPITAL GROUP в особі Божка Руслана Анатолійовича за підтримку молоді, розвиток спорту в громаді та надану спонсорську допомогу в закупівлі форми для занять з бойового самбо

     Кожна людина, проживши своє життя, залишає певну згадку про себе на цій землі: хто на віки збудував прекрасні архітектурні споруди, хто створив чудові художні полотна, хто був покликаний навчати і виховувати, а хто своєю повсякденною працею, звичайною і водночас такою потрібною, вносив свій вклад у швидкоплинний потік життя. І всі ці люди в усі часи творили добро — добро для кожного, добро для всіх, добро для народу. Таких людей раніше називали доброчинниками, благодійниками, меценатами, а зараз спонсорами. Дуже приємно, що в наш нелегкий час живуть такі люди, які готові прийти на допомогу іншим і роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця. У народі кажуть, що добра людина - це щаслива людина. І доброта обов'язково повертається до того, хто її віддає.
     Остерська міська рада висловлює щиру подяку ASTRA CAPITAL GROUP в особі Божка Руслана Анатолійовича за підтримку молоді, розвиток спорту в громаді та надану спонсорську допомогу в закупівлі форми для занять з бойового самбо.
     Бажаємо Вам і всьому колективу ASTRA CAPITAL GROUP цікавих задумів і їх благополучних втілень та подальшого процвітання компанії. Сподіваємося на подальшу співпрацю в роботі з пропаганди та популяризації здорового способу життя дітей.
 

 

 

 

© Oster Town Council, 2015—2020       Developed by Roman Samodelok       Technical support: support@ost.gov.ua