Ви є тут

Остерська ОТГ радо зустріла учасників «Європейського пробігу заради миру» (фото)

     25 вересня Остерська ОТГ радо зустріла учасників «Європейського пробігу заради миру» – факельної естафети, яка проводиться з метою поширення ідеалів толерантності, дружби та гармонійного співіснування народів у світі.
     Естафета урочисто стартувала 12 вересня в Маріуполі в День фізичної культури і спорту. До складу команди ввійшли 18 спортсменів від 26 до 71 року з різних куточків України.
Символом гармонії та єднання є палаючий факел, який бігуни передають один одному із рук в руки. Цьогоріч маршрут удруге проліг через наше місто. Будь-хто мав змогу пронести факел кілька кроків чи кілометрів маршрутом естафети чи просто потримати його.
     На кордоні Остерської ОТГ марафонців зустрів заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрій Скидан та особисто долучився до факельної естафети вулицями міста Остра.
     Приємно, що до цієї  акції також приєдналися наші дорослі та юні любителі спорту: тренери-викладачі  та учні Остерської дитячо-юнацької спортивної школи на чолі з директором Бараном Ю.М., вихованці секції бойового самбо.  
     У сквері біля пам’ятника Т.Г. Шевченку до спортсменів з  вітальним словом звернулись голова Козелецької РДА Юрій Заславський та  Остерський міський голова Віктор Самодєлок.
     Віце-президент громадської організації «Марафонська команда «Всесвітній біг заради гармонії»» Євгеній Фурс розповів про мету та маршрут естафети. Після чого відбулось невимушене спілкування учасників пробігу з мешканцями міста.
     Вихованці Будинку творчості дітей та юнацтва з нагоди цієї події представили концертну програму.
Далі естафету «Всесвітнього бігу миру заради гармонії» прийматиме смт. Десна, а фінішуватимуть її учасники 26 вересня на столичному НСК «Олімпійський» з нагоди закриття Європейського тижня спорту.
 

© Oster Town Council, 2015—2020       Developed by Roman Samodelok       Technical support: support@ost.gov.ua