Ви є тут

Зі святом Перемоги!

                                                                                                     
Дорогі ветерани! Учасники Другої світової війни!
Шановна громадо!
 
     Друга світова війна стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства. Ми  схиляємо  голову перед  тими, хто віддав життя за рідну землю, перед  сотнями  тисяч  наших  земляків, які  мужньо боролися на фронтах, самовіддано працювали на підприємствах у тилу, перед кожним, хто день за днем наближав перемогу у Другій світовій війні. 
     Ми згадуємо та вшановуємо усіх, хто постраждав від нацизму: дітей війни, колишніх в’язнів концтаборів, військовополонених, остарбайтерів. Ми згадуємо ці трагічні сторінки нашої історії і разом з усіма народами світу відзначаємо 8 травня – День пам’яті та примирення та 9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. 
     Нажаль річницю цієї Перемоги ми зустрічаємо у тривожний час. Зараз в Україні також триває війна, агресор – Росія, яка зазіхає на цілісність України, руйнує міжнародну систему безпеки і несе загрозу миру у всій Європі. 
     День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні мають нагадувати нам про  страшну катастрофу і бути застереженням, що не можна роз’язувати будь-які міжнародні проблеми збройним шляхом, агресією, анексією. Головний урок історії – українці перемагають лише тоді, коли незалежні, єдині і соборні. Ми маємо діяти разом і захищати свої цінності. 
     З нагоди Дня перемоги у Другій світовій війні бажаю всім нам миру та злагоди! Нехай на нашій землі знову запанує мир та спокій, а у серцях ніколи не згасає вогник надії на щасливе майбутнє нашої країни.
                                                  Зі святом!  Зі святом Перемоги! Слава Україні!
 
   
        Міський голова           Віктор Самодєлок      
 
 
 
 
 
 
 
      
 
 

 

© Oster Town Council, 2015—2020       Developed by Roman Samodelok       Technical support: support@ost.gov.ua