Ви є тут

З Днем соборності України!

    Епохальна  та  довгоочікувана  для  всього  українського народу  подія  сталася 22  січня  1919 р. – на  Софійській  площі  у  м. Києві  було  проголошено  Акт  Злуки Української  Народної  Республіки  та  Західноукраїнської  Народної  Республіки. Дві українські держави, що у важкій боротьбі вибороли незалежність від  різних  імперій, об’єдналися під спільними знаменами. Єдиний  український  народ  оголосив  про  своє  споконвічне  бажання  жити  у власній незалежній і соборній державі. У наш  час  ми з гордістю  можемо  сказати, що  Україна – суверенна, вільна  та незалежна держава, яку визнано  у  світовому співтоваристві. І сьогодні ми  несемо велику відповідальність за це надбання, за збереження в нашій країні свободи, громадського спокою і стабільності.
     Нехай День Соборності України затвердить нас у єдності, допоможе глибше усвідомити наше історичне коріння, надасть сил і наснаги для роботи заради нашої держави і добробуту всього українського народу.
     Впевнений, що  об'єднавши  свої зусилля плідною і сумлінною працею, ми зробимо нашу громаду ще прекраснішою, а її мешканців – впевненими у завтрашньому дні.
     Вітаючи  Вас з  Днем  Соборності, бажаю  всім доброго здоров'я, благополуччя, щастя, сил, енергії для того, щоб успішно пронести естафету свободи, волелюбності і єднання у майбутнє! Бо у єдності – наша сила!
     Зі святом Вас!!!
     З Днем Соборності!
 
 
 
З повагою
міський голова                                    Віктор Самодєлок
 
 
 
 
 
 

© Oster Town Council, 2015—2020       Developed by Roman Samodelok       Technical support: support@ost.gov.ua