Ви є тут

Увага! Власники та користувачі земельних ділянок Чернігівської області, перевірте наявність своїх земельних ділянок на Публічній кадастровій карті!

     Відділ у Козелецькому районі Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області систематизує інформацію про земельні ділянки, право власності (користування) на які виникло до 2004 року та посвідчене відповідними державними актами й договорами оренди.
     Відомості про ці земельні ділянки не внесені до Державного земельного кадастру (ДЗК) і не мають кадастрового номера. Тож, якщо земельній ділянці не присвоєно кадастрового номера, тобто вона не внесена до Державного земельного кадастру, то таку ділянку неможливо продати, подарувати, успадкувати, віддати в заставу, здійснити поділ або об’єднати, здати в оренду тощо.
     Саме тому відділ звертає увагу громадян, органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій на необхідність невідкладного розроблення відповідної документації із землеустрою для подальшого внесення відомостей про земельні ділянки до Державного земельного кадастру. Це дасть змогу забезпечити належний захист державою суб’єктів права власності й господарювання, ефективної протидії протиправному позбавленню власників їхніх прав, створення сприятливих умов для ведення бізнесу.
     У разі відсутності землевпорядної документації на земельну ділянку також потрібно звернутися до землевпорядної організації, яка має ліцензію на проведення землевпорядних робіт. Розроблену документацію пред’явити державному кадастровому реєстратору в Центрі надання адміністративних послуг за місцем розташування земельної ділянки для отримання витягу з Державного земельного кадастру щодо її реєстрації.

 

 

 

 

 

Коментарі

Кадастрова реєстрація земельної ділянки відбувається на підставі технічної документації на земельну ділянку, а саме встановлення меж земельної ділянки в натурі, що водночас несе в собі два аспекта:
1. Юридичний: виготовлення технічної документації сертифікованим інженером-землевпорядником для реєстрації в Державному Земельному Кадастрі.
2. Безпосередній виїзд інженера з gnss обладнанням й фактичне встановлення меж в натурі за допомогою межових знаків встановленого зразка
Детальніше про всі нюанси реєстрації землі в Публічній кадастровій карті в статті: http://legalhome.com.ua/ua/oformitzemelnydilianky/vstanovutu-mejy

© Oster Town Council, 2015—2020       Developed by Roman Samodelok       Technical support: support@ost.gov.ua