Ви є тут

Оголошення про намір передати майно в оренду (м.Остер, вул. В.А.Бондаренка, 32)

ОГОЛОШЕННЯ ПРО НАМЫР ПЕРЕДАТИ МАЙНО В ОРЕНДУ
     Назва об’єкту: нежитлові приміщення з 14-ти кімнат (загальна площа 321.82 кв.м.,  корисна площа 259.30 кв.м.), що не мають окремого входу, розташовані в нежитловій будівлі поліклініки, яка знаходиться за адресою: 17044, м.Остер, вул. В.А.Бондаренка, 32.
     Балансоутримувач:   Остерська міська рада.
     Умови оренди об’єктів:
- об’єкт передається з метою розташування закладів охорони здоров’я;
- проведення ремонту нежитлових приміщень(за потреби);
- відшкодувати витрати, пов’язані з підготовкою об’єкту для передачі в оренду  (виготовлення експертної оцінки з рецензією на орендоване комунальне майно та інше);
- утримання об’єкту відповідно до діючих норм.
     Бажаючим отримати в оренду нежитлові приміщення необхідно звертатися із заявою про оренду об’єкту до Остерської міської ради протягом 10 робочих днів, з моменту розміщення цього оголошення в засобах масової інформації, а також на офіційному веб-сайті Остерської міської ради: http://ost.gov.ua/  в розділі «Публічна інформація», за адресою: 17044, Чернігівська область, м. Остер, вул. Незалежності, 21, тел. (04646) 4-32-58. Ознайомитися з об’єктом чи отримати інформацію щодо майна можна щодня за місцем його розташування, звернувшись до Остерської міської ради в робочі дні.
     У разі надходження двох і більше заяв щодо оренди об’єктів комунальної власності Остерської міської ради, на які надані оголошення про намір передати майно в оренду,   оголошується конкурс на право укладання договорів оренди нерухомого майна, що належить Остерській міській раді.
 
 
 
 
 
 

 

© Oster Town Council, 2015—2020       Developed by Roman Samodelok       Technical support: support@ost.gov.ua