Ви є тут

Оголошення про намір передати майно в оренду (м. Остер, вул. 1-го Травня, 46-в)

ОГОЛОШЕННЯ ПРО НАМІР ПЕРЕДАТИ МАЙНО В ОРЕНДУ

Назва об’єкта: нежитлова будівля (загальна площа 248,70 кв. м,  корисна площа 219,00 кв. м), що має 2 поверхи, знаходиться за адресою: 17044, м. Остер, вул. 1-го Травня, 46-в.

Балансоутримувач: Відділ культури і туризму Остерської міської ради.

Умови оренди об’єктів:

- об’єкт передається з метою розташування офісних приміщень, торговельних об’єктів, швейної та текстильної промисловості та ін.;

- проведення ремонту нежитлового приміщення (за потреби);

- відшкодувати витрати, пов’язані з підготовкою об’єкта для передачі в оренду  (виготовлення експертної оцінки з рецензією на орендоване комунальне майно та інше);

- утримання об’єкта відповідно до діючих норм.

Охочим отримати в оренду нежитлову будівлю необхідно звертатися із заявою про оренду об’єкта до Остерської міської ради протягом 10 робочих днів з моменту розміщення цього оголошення в засобах масової інформації, а також на офіційному веб-сайті Остерської міської ради: http://ost.gov.ua/ у розділі «Публічна інформація» за адресою: 17044, Чернігівська область, м. Остер, вул. Незалежності, 21, тел. (04646) 4-32-58. Ознайомитися з об’єктом чи отримати інформацію щодо майна можна щодня за місцем його розташування, звернувшись до Остерської міської ради в робочі дні.

            У разі надходження двох і більше заяв щодо оренди об’єктів комунальної власності Остерської міської ради, на які надані оголошення про намір передати майно в оренду,   оголошується конкурс на право укладання договорів оренди нерухомого майна, що належить Остерській міській раді.

 

 

ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТА ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Відділ культури і туризму Остерської міської ради оголошує конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів комунальної власності для подальшої здачі в оренду: нежитлової будівлі (загальна площа 248,70 кв. м,  корисна площа                   219,00 кв. м), що має 2 поверхи, знаходиться за адресою: 17044, м.Остер, вул. 1-го Травня, 46-в.

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості для подальшої здачі в оренду.

Назва об’єкта оцінки: нежитлова будівля (загальна площа 248,70 кв.м.,  корисна площа 219,00 кв.м.), має 2 поверхи.

Місцезнаходження: 17044, м.Остер, вул. 1-го Травня, 46-в.

Учасником конкурсу подаються такі підтвердні документи:

1) заява на участь у конкурсі;

2) копія установчого документа претендента;

3) копії кваліфікаційних документів оцінювачів, яких буде залучено для проведення оцінки;

4) письмові згоди оцінювачів на проведення оцінки;

5) копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності;

6) інформація про претендента (загальні відомості про учасника, досвід роботи оцінювачів);

7) цінова пропозиція.

Документи для участі в конкурсі приймаються до 11.09.2019 (включно) за адресою: 17044, Чернігівська область, Козелецький район, м. Остер, вул. Незалежності, 21.

Запланована дата проведення конкурсу:12.09.2019 об 11год. 00 хв. за адресою: 17044, Чернігівська область, Козелецький район, м. Остер, вул. Незалежності, 21.

 

 

 

 

 

 

© Oster Town Council, 2015—2020       Developed by Roman Samodelok       Technical support: support@ost.gov.ua