Ви є тут

Оголошення про намір передати майно в оренду

 
Оголошення про намір передати майно в оренду
 
     Назва об’єкту: Три кабінети (загальна площа 40.00 кв.м.,  корисна площа 31.50 кв.м.), які знаходяться на першому поверсі нежитлової будівлі, поліклініки, за адресою: 17044, м. Остер, вул. В.А. Бондаренка, 32.
     Балансоутримувач: Остерська міська рада.
     Умови оренди об’єктів:
- об’єкт передається з метою розташування суб’єктів господарювання, що діють на основі приватної власності і проводять господарську діяльність з медичної практики(розміщення кабінетів лікарів для надання медичної допомоги населенню);
- проведення ремонту нежитлового приміщення(за потреби);
- відшкодувати витрати, пов’язані з підготовкою об’єкту для передачі в оренду  (виготовлення експертної оцінки з рецензією на орендоване комунальне майно та інше);
- утримання об’єкту відповідно до діючих норм.
     Бажаючим отримати в оренду нежитлові приміщення необхідно звертатися із заявою про оренду об’єкту до Остерської міської ради протягом 10 робочих днів, з моменту розміщення цього оголошення в засобах масової інформації, а також на офіційному веб-сайті Остерської міської ради: http://ost.gov.ua/  в розділі «Публічна інформація», за адресою: 17044, Чернігівська область, м. Остер, вул. Незалежності, 21, тел. (04646) 4-32-58. Ознайомитися з об’єктом чи отримати інформацію щодо майна можна щодня за місцем його розташування, звернувшись до балансоутримувача в робочі дні.
            У разі надходження двох і більше заяв щодо оренди об’єктів комунальної власності Остерської міської ради, на які надані оголошення про намір передати майно в оренду, Остерська міська рада оголошує конкурс на право укладання договорів оренди нерухомого майна, що належить Остерській міській раді.
 
 
 
 
 
 

 

© Oster Town Council, 2015—2020       Developed by Roman Samodelok       Technical support: support@ost.gov.ua