Ви є тут

Оголошення про намір передати майно в оренду

Оголошення про намір передати майно в оренду

     Назви об’єктів:

1. Нежитлова будівля(двоповерхова), орієнтовною площею 245.00м2, розташована за адресою: 17044, Україна, Чернігівська обл., м. Остер, вул. 1-го Травня, 46-в.

Балансоутримувач: Остерська міська рада.

2. Нежитлове приміщення, розташоване в нежитловій будівлі(школи), загальною площею 282.20 м2, розташоване за адресою: 17047, Україна, Чернігівська обл., Козелецький р-н,                      с. Жуківщина, вул. Гагаріна, 16-а.

Балансоутримувач: Остерська міська рада.

3. Нежитлова будівля(клуб), розташована за адресою: 17084, Україна, Чернігівська обл., Козелецький р-н, с. Туманська Гута, вул. Братів Лабутиних, 3.

Балансоутримувач: Остерська міська рада.

4. Нежитлова будівля, загальною площею 117.00 м2, розташована за адресою: 17084, Україна, Чернігівська обл., Козелецький р-н, с. Туманська Гута, вул. Седова, 25.

Балансоутримувач: Остерська міська рада.

5. Нежитлова будівля(ясла-садок), загальною площею 876.60 м2, розташована за адресою: 17045, Україна, Чернігівська обл., Козелецький р-н, с. Білики, вул. Київська, 1-б.

Балансоутримувач: Остерська міська рада.

6. Нежитлова будівля(клуб), загальною площею 558.10 м2, розташована за адресою: 17044, Україна, Чернігівська обл., Козелецький р-н, с. Поліське, вул. Лісова, 30.

Балансоутримувач: Відділ культури і туризму Остерської міської ради.

6. Нежитлова будівля(клуб), загальною площею 256.30 м2, розташована за адресою: 17044, Україна, Чернігівська обл., Козелецький р-н, м. Остер, вул. Пекура, 6.

Балансоутримувач: Відділ культури і туризму Остерської міської ради. 

     Умови оренди об’єктів:

- об’єкт передається з метою розташування офісів та закладів торгівлі або для здійснення іншого виду діяльності;

- проведення ремонту нежитлового приміщення(за потреби);

- відшкодувати витрати, пов’язані з підготовкою об’єкту для передачі в орендне користування (виготовлення експертної оцінки з рецензією на орендоване комунальне майно та інше);

- утримання об’єкту відповідно до діючих норм.

     Бажаючим отримати в орендне користування нежитлові будівлі(приміщення) для розташування офісів або за іншим цільовим призначенням, необхідно звертатися із заявою про оренду об’єкту до Остерської міської ради протягом 10 робочих днів, з моменту розміщення цього оголошення в газеті «Новини Придесення», за адресою: 17044, Чернігівська область, м. Остер, вул. Незалежності, 21, тел. (04646) 4-32-58. Ознайомитися з об’єктом чи отримати інформацію щодо майна можна щодня за місцем його розташування, звернувшись до балансоутримувача в робочі дні.

     У разі надходження двох і більше заяв щодо оренди об’єктів комунальної власності Остерської міської ради, на які надані оголошення про намір передати майно в оренду, Остерська міська рада оголошує конкурс на право укладання договорів оренди нерухомого майна, що належить Остерській міській раді.

 

 

© Oster Town Council, 2015—2019       Developed by Roman Samodelok       Technical support: support@ost.gov.ua