Ви є тут

Прийміть найщиріші, найсердечніші вітання з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України

Шановні мешканці громади!
     Прийміть найщиріші, найсердечніші вітання з нагоди Дня Державного Прапора України та головного національного свята - Дня Незалежності України.
     Ці свята живуть у серцях мільйонів співвітчизників, відгукуються в нашій свідомості відчуттям свободи та гордості за свою країну. Адже одвічні прагнення нашого народу жити на своїй Богом даній землі безповоротно увінчались успіхом понад чверть століття тому. За час незалежності ми зробили вагому справу – маємо свою державу, свою територію – найбільшу в Європі,   –  маємо свою символіку, гімн. Проте найбільшим досягненням є усвідомлення кожним українцем, незалежно від його расової, релігійної, етнічної приналежності, що ми живемо для України й маємо робити все для того, аби вона відбулась.
     27-ту річницю незалежності Україна змушена відвойовувати, виборювати власні землі, відстоювати права та свободи своїх громадян.
     Незважаючи на всі труднощі та втрати, які спіткали українців, ми сповнені розуміння того, що маємо єднатися та підтримувати один одного, аби зберегти нашу суверенну державу.
     Ніхто не хоче і не може зазіхати на сильних, міцних, консолідованих, дружніх. Там, де панує любов, немає розбрату й ворожнечі. Дай Бог, щоб кожен із нас усвідомив цю прописну істину.
     Від усієї душі зичу вам та вашим рідним  міцного здоров'я, достатку, щедрої долі, оптимізму, подальших успіхів у всіх справах та починаннях заради процвітання України, добробуту її народу.
     Нехай Свято Незалежності духмяним серпневим запахом українського хліба принесе у ваш дім щастя й добро, порозуміння та згуртованість.
     Слава незалежній Україні!
     Її героям слава!
 
     З повагою міський голова                                Віктор Самодєлок
 
 
 
 
 
 

 

© Oster Town Council, 2015—2018       Developed by Roman Samodelok       Technical support: support@ost.gov.ua