Ви є тут

Щодо отримання коштів невикористаної житлової субсидії

         Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 року №848 передбачено, що після закінчення опалювального сезону частина суми невикористаної внаслідок економії споживання енергоресурсів житлової субсидії на оплату комунальних послуг з постачання та розподілу природного газу та постачання та розподілу електричної енергії для індивідуального опалення, що не перевищує вартості 100 куб. метрів природного газу або 150 кВт·г електричної енергії на початок нового неопалювального сезону (станом на 1 травня поточного календарного року), повертається домогосподарству, яке забезпечило таку економію.
         Для отримання коштів невикористаної житлової субсидії жителі Остерської громади до 1 вересня поточного року повинні звернутися з відповідною заявою до Центру надання адміністративних послуг Остерської міської ради  за адресою: м. Остер, вул. Незалежності, 21, каб. 12 (адміністративна будівля Остерської міської ради).  При собі мати паспорт та ідентифікаційний номер. За додатковою інформацією звертатися за телефоном:  (04646) 43257.
        Протягом двох місяців від початку нового опалювального сезону на підставі поданих  громадянами заяв кошти будуть виплачені через особові рахунки в банківських установах або відділення поштового зв’язку ПАТ «Укрпошта».
 
 
 
 
 

© Oster Town Council, 2015—2018       Developed by Roman Samodelok       Technical support: support@ost.gov.ua