Ви є тут

З Днем 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

ДОРОГІ ЗЕМЛЯКИ!
       Від свого імені, а також від імені депутатського корпусу Остерської міської ради щиро й сердечно вітаю вас усіх, а особливо наших шановних ветеранів, із Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні – священним святом народної мужності, сили духу, нескореності, потягу до свободи та героїзму! Для нас, нащадків переможців, найвищою життєвою істиною є вірність громадському обов’язку, довічна синівська шана і повага до тих, хто 73 роки тому врятував світ від фашизму.
      Цього дня ми схиляємо у доземному поклоні перед нині живими, усіма тими, хто проніс через лихоліття війни любов до Батьківщини і бажання бачити її вільною, незалежною та квітучою. Це вашим потом та кров’ю густо зрощена батьківська земля як у роки воєнного лихоліття, так і у важкі дні відбудови народного господарства.   
      Нехай для людства страхіття війни більше ніколи не стануть реальністю. Ми всі повинні цінувати мир і сприймати його як найбільше благо на планеті Земля. Від щирого серця прийміть мої найтепліші побажання міцного здоров’я, довголіття, витримки та добробуту у ваші оселі! Та найголовніше, що я хотів би вам побажати і ці дні – мирного неба над головою, адже лише мир є запорукою загального добробуту, достатку, процвітання й прогресу.
                             
З повагою та глибокою шаною,  
                              голова Остерської міської ради Віктор Самодєлок   

 

 

 

 

© Oster Town Council, 2015—2019       Developed by Roman Samodelok       Technical support: support@ost.gov.ua