Ви є тут

«За чисте довкілля»

     До Дня довкілля та Всесвітнього дня Матері-Землі у рамках акції «За чисте довкілля» працівники установ, організацій, підприємств, студенти Остерського коледжу будівництва та дизайну  та активні жителі громади взяли участь у впорядкуванні прилеглих територій, прибиранні центра міста, дитячого майданчика та зелених зон.
     У закладах загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти проводився місячник з благоустрою території, під час якого приведено у належний санітарний стан території закладів освіти та прилеглі території.
     В Остерській ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Ю. Збанацького пройшов місячник екологічного виховання під девізом «Нехай панує на землі добро, нехай квітне на землі краса». У ході проведення заходу працівниками школи було здійснено прибирання закріпленої території міського парку,  учнями було проведено акцію «Ми за чисте довкілля» з прибирання пришкільної території. Діти активно включилися в роботу: висадили 10 саджанців горобини, 10 кущів калини, 5 горіхів, 28  саджанців плодових дерев у шкільному саду, виготовили шпаківні та повішали їх на шкільному подвір`ї, оновили шкільні клумби. Члени учнівського самоврядування провели загальношкільний захід-виступ екологічної агітбригади під назвою «Збережемо нашу планету», бо ми усвідомлюємо, що наше завдання – берегти свою Землю й особливо той її куточок, де живемо.
         У рамках проведення місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану території опорного закладу-Остерська гімназія було проведено ряд заходів:
  • учнями 5 класів було проведено роботи з прибирання екологічної стежини та висаджено дерева в кількості 20 шт., надані підприємством «Остерський держлісгосп»;
  • учнями 6-7 класів проведено роботи з прибирання території гімназійного стадіону;
  •  учні 8-9 класів впорядковували газони та альпійські гірки;
  • учні 10-11 класів та члени гуртка «Юні лісівники» взяли участь у закладанні міні-парку на гімназійному стадіоні (дерева у кількості 30 шт. (дуби, каштани, ясени) було надано Остерським держлісгоспом);
  • учасники команди «Джура» «Нащадки Остряниці» впорядковували Алею Героїв та висадили дуби на честь загиблих в АТО Олександра Бригинця та Олега Васюка.        
Працівники Остерської міської ради долучились до ліквідації стихійного сміттєзвалища на березі річки Десна та прибирання прилеглої території.
Дякуємо всім, хто взяв активну участь у проведенні місячника з благоустрою території!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

© Oster Town Council, 2015—2019       Developed by Roman Samodelok       Technical support: support@ost.gov.ua