Ви є тут

24 квітня Остерська громада зустрічала чемпіонів світу з хортингу

Збірна України з хортингу посіла перше загальнокомандне місце на ІІІ Чемпіонаті світу, який завершився у Даугавпілсі (Латвія). У масштабних змаганнях, які об’єднали понад 250 спортсменів з 15 країн, було розіграно 80 комплектів медалей. Українські атлети, представлені найчисельнішою командою, продемонстрували бойовий дух і переможний характер, завоювавши головний приз. В активі збірної України – 52 золоті медалі, 47 срібних і 35 бронзових.
     3 золоті медалі вибороли остряни: Нечипуренко Артем Олександрович – помічник тренера та Єсипенко Вікторія Олександрівна – учениця 7-б класу Опорного закладу – Остерська гімназія.
     Бажаємо нашим переможцям міцного здоров’я, перемог та високих досягнень у спорті.

© Oster Town Council, 2015—2018       Developed by Roman Samodelok       Technical support: support@ost.gov.ua