Ви є тут

Про гранти на розвиток самозайнятості та підприємництва

Про гранти на розвиток самозайнятості
та підприємництва
 
     Управління економічного розвитку Козелецької райдержадміністрації інформує, що Міжнародна Організація з Міграції (МОМ) за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччини, що діє через Німецький Банк Розвитку (KfW) розпочинає проект підтримки внутрішньо переміщених осіб та місцевих громад в Україні.
До проекту запрошуються внутрішньо переміщені особи (ВПО) з Донецької, Луганської областей та Криму, що проживають в Чернігівській області віком від 18 до 60 років. В рамках проекту заплановано дводенні тренінгові навчання за обраною темою із зазначених двох («Самозайнятість» та «Мікропідприємництво»). Після завершення тренінгів відбудуться консультації із написання бізнес-планів. Кращі бізнес-плани отримають грантову підтримку, яка полягатиме:
  • для самозайнятих: обладнання, інструменти, професійна техніка, меблі тощо еквівалентом – до 650 євро;
  • для підприємців (мікропідприємництво) на розвиток підприємництва:  обладнання, інструменти, професійна техніка, меблі тощо еквівалентом – до 2500 євро.
     Консультації із участі в навчанні й попередній запис учасників та учасниць проводиться до 25 квітня 2018 року за телефонами: (097)606-70-96 або (050)374-10-14 (з 9:00 до 18:00)
Охочі пройти навчання заповнюють анкету учасника/учасниці тренінгу. Анкету можна отримати через ел.пошту, пославши запит з темою листа «анкета» на адресу: demokrat_rozvitok@ukr.net або project_adr@ukr.net або зателефонувавши за вище вказаними номерами телефонів.
 
     Просимо ознайомитися, розглянути можливість участі, розповсюдити на своїх сайтах та повідомити управлінні економічного розвитку Козелецької райдержадміністрації  (kozadm_ekon@ukr.net або за тел.: (04646) 4-18-94) про участь з подальшим інформуванням.
 
 
 
 

© Oster Town Council, 2015—2019       Developed by Roman Samodelok       Technical support: support@ost.gov.ua