Ви є тут

Святкування до Дня створення громади. ФОТО

     24 червня 2017 року в місті Остер пройшли святкування до Дня створення Остерської громади. Заходи розпочалися з 10 години ранку. 
     З 10 до 11 години на місцевому стадіоні відбулася товариська зустріч футбольних команд міста Остер та смт. Десна. Завершився футбольний матч перемогою острян, з чим їх привітав міський голова, вручивши кубок.
     Із захватом спостерігали мешканці громади за показовими виступами авіамоделістів - вихованців Остерської станції юних техніків.
     З 11 до 14 години проводилася "Козацькі забави", які були організовані громадською організацією "Остерська Січ" та керівником гуртка колективної радіостанції  станції юних техніків Борисенком І.В. 
     На центральній площі міста з 14:00 до 16.30 год. відбулися показові виступи картингістів - вихованців Остерської станції юних техніків, виставка робіт умільців міста та громади, конкурс малюнків на асфальті і конкурс вишиванок, організований будинком творчості дітей та юнацтва.
     О 16.30 міський голова Віктор Андрійович Самодєлок привітав жителів нашої громади зі святом, після чого відбувся урочистий концерт за участю самодіяльних колективів громади, та Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка.
Закінчилося свято феєрверком.
 
 

© Oster Town Council, 2015—2019       Developed by Roman Samodelok       Technical support: support@ost.gov.ua